Registruotis
Prisijunkite:
Prisiminti:
NE
Prisijungti
PRADŽIA PROGRAMĖLĖS KNYGELĖS KT. PRIEMONĖS NEMOKAMAI KONTAKTAI
LOGOPEDINĖS PRIEMONĖS
Garsų kelionės
Logopedinė priemonė
Amžius 3-8 m.
Žaisdami šiuos logopedinius žaidimus, vaikai greitai įtvirtins taisyklingą išmoktų garsų tarimą įvairiose žodžių vietose. Paeiliui mesdami kauliuką, keliauja linksmu paveikslėlių takeliu ir taria jų pavadinimus. Laimi tas, kuris taisyklingai ištaria žodžius ir greičiausiai nukeliauja iki pabaigos. Žaidžiant turtinamas žodynas, lavinamas pastabumas, nuovokumas, bendravimo įgūdžiai. Rinkinyje rasite šešias skirtingas A3 formato žaidimų lentas (rekomenduojama laminuoti). Kauliukas ir bokšteliai į rinkinį neįeina.
Kaina 20.00 €
Į krepšelį
Kiekį ir pristatymo būdą galėsite pasirinkti prieš apmokėjimą.
Garsų kelionė S-S' – „Sesutės sraigės skuba pas slieką“
Smagi kelionė su sesutėmis sraigėmis pas slieką, kuris gyvena grybo namelyje. Logopedinė priemonė skirta vaikams, norintiems išmokti taisyklingai tarti S garsą! Žaidimas yra pagrindinė ikimokyklinio amžiaus vaikų veikla, teikianti džiaugsmą. Šis žaidimas yra nukreiptas į konkretų tikslą, t.y. S-S‘ garsų taisyklingo tarimo įtvirtinimą įvairiose žodžių vietose. Žaisdami vaikai išmoks ištarti daug žodžių, kuriuose yra šie garsai, o taip pat bus turtinamas žodynas, lavinamas pastabumas, nuovokumas. Metant kauliuką keliaujama spalvingų paveikslėlių takeliu per tiek langelių, kiek iškrito taškelių.
Garsų kelionė Š-Š' - „Šauniojo kiškelio kelionė prie šulinio“
Logopedinė priemonė skirta 4-8 metų vaikams, kuriems reikia įtvirtinti išmokto Š garso taisyklingą tarimą. Šiame žaidime reikia padėti šauniajam kiškeliui, mušančiam būgną, nukeliauti prie šulinio. O ten... ška, ška, ška - šalia šulinio meška! Ši logopedinė priemonė padės vaikams žaidimo forma įtvirtinti išmoktų garsų tarimą žodžiuose, aktyvinti žodyną, lavinti dėmesį ir pastabumą. Žaidėjas meta kauliuką ir tardamas žodžius perkelia savo figūrėlę per tiek paveikslėlių, kiek iškrito taškelių. Smagios kelionės!
Garsų kelionė Ž-Ž' - „Žvejo Žydrūno kelionė prie ežero“
Žvejas Žydrūnas išsiruošė prie Žuvinto ežero žvejoti, tačiau pamiršo kelią. Žydrūną prie ežero nuves tie vaikai, kurie taisyklingai ištars visų paveikslėlių pavadinimus ir pirmieji pasieks finišą. Įspūdingoje kelionėje sutiksite žirafą, žuvėdrą, žiurkę, ožiukus ir daug kitokių gyvūnėlių! Šis žaidimas skirtas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, kurie jau išmoko taisyklingai ištarti Ž-Ž‘ garsus, tačiau dar nevartoja jų kalboje. Garsų kelionėje Ž-Ž‘ įtvirtinimas taps linksmas, patrauklus ir efektyvus. Puikios kelionės!
Garsų kelionė L-L' - „Klouno Laimio linksma kelionė“
Naujai išmoktų garsų įtvirtinimas – nuobodokas darbas. Atsibosta daug kartų kartoti tuos pačius žodžius. Klounas Laimis tikras linksmuolis, todėl vaikams nebus nuobodu su juo keliauti ir mokytis naujų žodžių. Visos kelionės metu patirsite daug smagių akimirkų. Laimis džiugins vaikučius ir pakeliui parodys įvairių augalų, paukštelių ir kitokių gyvūnėlių. Jei taisyklingai ištarsite visų paveikslėlių pavadinimus, nukeliausite iki lėktuvo, kuriame laukia pilotas peliukas. Klounas Laimis ir peliukas pilotas skris į Klaipėdą. Smagios kelionės!
Garsų kelionė R-R' - „Princesės Ritos kelionė į rūmus“
Keliaujant su princese Rita, pačių „sunkiausių“ R-R‘ garsų įtvirtinimas taps linksmesnis ir įdomesnis. Princesė Rita vaikštinėjo po girią ir paklydo. Reikės jai padėti grįžti į rūmus. Laukia nelengva kelionė, nes reikės ištarti daug ilgų ir trumpų, lengvų ir sunkių žodžių su R garsu: raktai, rožė, robotas arba erškėtrožė, krokodilas! Patirsite staigmenų ir netikėtumų - gal sutiksite piktąjį burtininką, o gal karaliaus juokdarį, o gal nuodinga kobra ruošiasi įgelti? Įspūdingos kelionės!
Garsų kelionė K-K' - „Ūkininko Kazio kukurūzai“
Šių garsų kelionėje vaikus lydės arkliukasir kirmėliukas. Jiems reikės parodyti kelią pas ūkininką Kazį. Šis ūkininkas augina kukurūzus, kuriuos mėgsta arkliukas ir kirmėliukas. Tik taisyklingai ištarę garsus K-K‘ įvairiose žodžių vietose, vaikai galės mėgautis geltonais kukurūzais. Kelionėje atsitinka nenumatytų dalykų: jeigu sustosite ant paveikslėlio su rodykle vedančia žemyn, reikės keliauti atgal, gal pas drakoną, na o jeigu ant paveikslėlio su rodykle kylančia viršun- keliausite į priekį ir kelionės pabaiga bus visai arti! Linksmos kelionės!